PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

XIV Niedziela zwykła - 5 lipca 2020

Kategorie

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

5  LIPCA  2020

XIV Niedziela zwykła

 

 

  1. Zmiana tajemnic różańca dzisiaj po Mszy świętej o godz. 7.00.

 

  1. Dzień skupienia dla narzeczonych odbędzie się w naszym kościele dzisiaj o godz. 14.00 w sali duszpasterskiej nad zakrystią.

 

  1. W sobotę po raz pierwszy przyjmą Komunię świętą dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 13. Polecamy dzieci i ich rodziców pamięci modlitewnej wszystkich parafian.

 

  1. Różaniec o ustanie epidemii transmitujemy w Internecie codziennie o godz. 20.30. Zachęcamy do włączenia się do tej modlitwy.

 

  1. Wszystkim udającym się na wypoczynek życzymy słońca i pogody ducha. Pamiętajmy o modlitwie i Mszy świętej w niedzielę. Życzymy również szczęśliwego powrotu do domu.

 

  1. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii w formie składki czy przelewów bankowych na parafialne konto. Niech Bóg wynagrodzi wszystkim ofiarodawcom hojnym błogosławieństwem!

 

  1. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu przypomina o obowiązku stosowania środków profilaktycznych polegających na zakrywaniu przy pomocy odzieży, maski lub przyłbicy ust i nosa przez uczestniczących w nabożeństwach w kościele. Na zewnątrz między osobami należy zachować odległość 2m lub założyć maskę. Powyższy obowiązek nie dotyczy osób sprawujących kult religijny.