PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTYCH Z NASZEGO KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO

Kategorie

Drodzy Parafianie

W związku z zaistniałą sytuacją, w posłuszeństwie Biskupowi tarnowskiemu postanowiliśmy transmitować Msze święte z naszego kościoła parafialnego. Władze duchowne i państwowe postanowiły, iż liczba osób na Mszach świętych i nabożeństwach nie może być wyższa niż 50 osób. Nie jest to możliwe w naszej parafii dlatego apelujemy by skorzystać z transmisji internetowej i tak łączyć się duchowo z całą naszą parafią. 

Transmisja Mszy świętych będzie się odbywać przez profil naszej parafii na portalu społecznościowym FACEBOOK

 

 

INSTRUKCJA

 

  1. Aby skorzystać z tej transmisji należy kliknąć w powyższy link (zaznaczony na niebiesko).
  2. W lewym menu strony powinniśmy odnaleźć ikonę - Filmy (Możesz kliknąć również TUTAJ).
  3. Jako pierwszy spośród dostępnych filmów, powinniśmy wybrać pierwszy oznaczony czerwoną ikonką    
  4. Po kliknięciu na tak oznaczy film wejdziemy w okno transmisji.
  5. Pamiętajmy, by nasze uczestnictwo w tej Mszy świętej nie sprowadzało się jedynie do oglądania (jak np. serialu czy serwisu informacyjnego). Chciejmy w skupieniu przeżywać ten czas, w którym Pan chce działać w naszych sercach (nawet za pośrednictwem TV czy Internetu).