PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 SIERPNIA 2022

Kategorie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

7 sierpnia 2022  -  XIX Niedziela Zwykła

1. Dziś o godz. 13.30 Dzień Skupienia dla narzeczonych (początek spotkania w Sali nad zakrystią).

2. Ze względu na wyruszającą wkrótce Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską, Wspólnoty Żywej Drogi Krzyżowej oraz wszystkich, którym bliska jest modlitwa wstawiennicza do Jezusa Nazareńskiego, wyjątkowo zapraszamy już w najbliższy piątek. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17.00 od wystawienia Najświętszego Sakramentu, następnie Droga krzyżowa, Koronka do Bożego Miłosierdzia, błogosławieństwo indywidualne oraz Eucharystia z kazaniem. O prowadzenie modlitwy i posługę przy Liturgii Słowa prosimy X i XI wspólnotę.

3. W sobotę kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 20.00, a zakończy procesją różańcową z lampionami. O prowadzenie modlitwy i niesienie figury Maryi prosimy przynależących do Róż (lub z ich rodzin): 17, 18, 19, 20. Nie będzie Mszy o g. 18.00. Zachęcamy do wspólnej rodzinnej modlitwy.

4. Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu zaprasza osoby dorosłe na bezpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe. Pełna oferta oraz szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiary przekazane na tacę oraz wpłacone na konto parafialne. Składka z kolejnej niedzieli będzie tzw. „inwestycyjną|”. Darczyńcom niech Bóg wynagrodzi łaską i hojnym błogosławieństwem.

6. W rozpoczynającym się tygodniu w liturgii Kościoła będziemy także wspominać:

  • w poniedziałek – św. Dominika,
  • we wtorek – św. Teresę Benedyktę od Krzyża,
  • w środę – św. Wawrzyńca,
  • czwartek – św. Klarę.

Wszystkim, którzy w tych dniach obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdeczne życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa oraz troskliwej opieki Maryi. Udającym się na wakacje i urlopy życzymy dobrego i bezpiecznego odpoczynku oraz pogody ducha. Zachęcamy do udziału w Eucharystii i przyjmowania Komunii Świętej.