PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 LIPCA 2024

Kategorie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

7 lipca 2024 r. -  XIV Niedziela zwykła

 

  1. W najbliższą sobotę (13 lipca) zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 19.00, a zakończy procesją różańcową z lampionami. O poprowadzenie modlitwy różańcowej i niesienie figury Maryi prosimy przynależących do Róż Różańcowych (lub z ich rodzin): 1, 2, 3, 4. Nie będzie Mszy świętej o godz. 18.00.

 

  1. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na tacę oraz wpłacone na konto parafialne. Niech darczyńcom Bóg wynagrodzi łaską i hojnym błogosławieństwem.

 

  1. W rozpoczynającym się tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać:
  • w poniedziałek – św. Jana z Dukli,
  • w czwartek – Św. Benedykta, patrona Europy,
  • w piątek – św. Brunona z Kwerfurtu,
  • w sobotę – św. Andrzeja Świerada i Benedykta.

    Wszystkim, którzy w tych dniach obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdeczne życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa oraz troskliwej opieki Maryi. Udającym się na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego odpoczynku oraz pogody ducha. Zachęcamy również do udziału w Eucharystii i przyjęcia Komunii Świętej.

 

  1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp.: + Bożena Mańka (z ul. Zygmuntowskiej) oraz + Andrzej Szczur (także z ul. Zygmuntowskiej). Polećmy ich dusze Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!