PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6 LISTOPADA 2022

Kategorie

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

6 listopada 2022 - 32 Niedziela zwykła

 

 1. Różaniec połączony z Wypominkami listopadowymi codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa w tej wspólnotowej modlitwie za zmarłych.

 

 1. W piątek - Święto Niepodległości. Msze święte w naszej świątyni o godz. 6.30; 9.00 i 18.00. Wieczorna Eucharystia - w intencji naszej Ojczyzny.

 

 1. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Natomiast o godz. 14.30 - msza święta i spotkanie formacyjno-braterskie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Zapraszamy pragnących dołączyć do grona czcicieli i uczniów św. Franciszka z Asyżu.

 

 1. Kolejna niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji po mszach świętych zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie. W naszej parafii kazania w tym dniu wygłoszą Księża Oblaci.

 

 1. W piątek 18 listopada odbędzie się pielgrzymka do Zabawy, na Drogę Krzyżową śladami męczeństwa bł. Karoliny Kózkówny i Eucharystię. Zapisy na wyjazd w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej.

 

 1. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary przekazane ostatnio przy okazji zamawiania Wypominek także na tacę oraz na konto parafialne. Za tydzień tzw. składka inwestycyjna. Darczyńcom niech Bóg wynagrodzi potrzebnymi łaskami i hojnym błogosławieństwem. Wdzięczni jesteśmy również za przedstawione podpowiedzi i wszelkie sugestie, co do planowanych prac.

 

 1. W rozpoczynającym się tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać także:
 • w środę – rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
 • w czwartek – św. Leona Wielkiego,
 • w piątek – św. Marcina z Tours,
 • w sobotę – św. Jozafata.

  Wszystkim, którzy w nadchodzących dniach przeżywać będą imieniny, urodziny, jubileusze - składamy serdeczne życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa oraz czułej opieki Maryi. Zachęcamy do udziału w Eucharystii i przyjęcia Komunii Św.

 

 1. W ostatnich dniach odszedł do wieczności śp. Robert Burek. Bożemu miłosierdziu polećmy zatem jego duszę oraz dusze naszych bliskich zmarłych, przedstawianych w Wypominkach i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie!