PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.06.2020

Kategorie

1. W czwartek zakończyliśmy tzw. Oktawę Bożego Ciała. Serdecznie dziękujemy dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym dzwoneczkami za udział w procesjach Oktawy. Dziękujemy również rodzicom i dziadkom, którzy z wielką troską i odpowiedzialnością przyprowadzali swoje pociechy do Pana Jezusa.

2. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę świętą w piątek o godz. 18.00, by podziękować Panu Bogu za kończący się rok szkolny i katechetyczny oraz prosić o szczęśliwy czas wakacji. Na zakończenie Mszy świętej będzie dzieci czekała słodka niespodzianka.

3. W sobotę po raz pierwszy przyjmą Komunię świętą dzieci z klas IIIa i IIIb ze Szkoły Podstawowej nr 11 oraz dzieci z Ośrodka. Polecamy dzieci i ich rodziców pamięci modlitewnej wszystkich parafian.

4. Od 1 czerwca br. zaczęły obowiązywać nowe zasady przygotowania do małżeństwa. Ze względu na to, że spotkanie w kancelarii parafialnej z narzeczonymi trwa około jednej godziny prosimy, by narzeczeni zgłaszali się do kancelarii ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami trzy miesiące przed planowaną datą ślubu w piątki od 16.00-18.00 po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową lub telefoniczną.
Zatem w piątki w kancelarii załatwiane będą sprawy związane ze ślubami.
W pozostałe dni (od poniedziałku do czwartku) zapraszamy ze wszystkimi innymi sprawami.

5. W sobotę w Mielcu obchodzić będziemy uroczystość NMP Nieustającej Pomocy – Patronki Miasta. Jest to również uroczystość odpustowa na Osiedlu.

6. Parafia MBNP w Mielcu i Chór Nauczycielski Akord zapraszają na koncert muzyki sakralnej 25.06.2020 (czwartek) o godz. 19.00 w kościele na Osiedlu.

7. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii w formie składki czy przelewów bankowych na parafialne konto. Niech Bóg wynagrodzi wszystkim ofiarodawcom hojnym błogosławieństwem!