PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19 WRZEŚNIA 2021

Kategorie

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

19 WRZEŚNIA 2021

XXV Niedziela zwykła

 

 

  1. Zbliża się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Dlatego w przyszłą niedzielę na Eucharystię o godz. 12.00 zapraszamy wszystkich uczniów przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej (z SP 11 i SP 13). Na zakończenie Mszy św. dzieci otrzymają poświęcone różańce.

 

  1. W parafii Ducha Świętego w Mielcu, rozpoczynają się w najbliższych dniach katechezy ewangelizacyjne dla dorosłych i młodzieży. Szczegółowy plan spotkań na ulotkach, które są do zabrania przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Zachęcamy do zakupu Kalendarzy dla Miasta i Wsi, Kalendarzy Rolników oraz kalendarzy ściennych z wizerunkiem św. Jana Pawła II – całość oferty w zakrystii.

 

  1. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii w formie składki czy przelewów bankowych na parafialne konto. Dziś przy wyjściu możemy złożyć ofiarę do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Bóg zapłać za wsparcie.

 

  1. W nadchodzących dniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:
  • w poniedziałek - wspomnienie św. męczenników koreańskich
  • we wtorek – święto św. Mateusza
  • w czwartek – wspomnienie św. Ojca Pio

Wszystkim, którzy w tych dniach obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i zapraszamy do przyjęcia Komunii Świętej.

 

  1. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Maria Madej z ul. Metalowców. Polećmy jej duszę Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie!