PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 MAJA 2022

Kategorie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 maja 2022 -  V Niedziela Wielkanocna

 

 1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe – każdego dnia o 17.30 (wcześniej, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu). Podczas majówki jest możliwość przyjęcia Komunii świętej.

 

 1. Cieszymy się przystąpieniem do I Komunii św. kolejnej grupy dzieci klas III – tym razem z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych oraz Szkoły Podstawowej nr 11. Życzymy im pięknej i głębokiej więzi z Jezusem Eucharystycznym. Zapraszamy ich do uczestnictwa w spotkaniach tzw. Białego tygodnia – codziennie o godz. 17.30.

 

 1. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkania w środy o godzinie 17.00

 

 1. Na piątkowy wieczór zapraszamy Wspólnoty Żywej Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17.00 od wystawienia Najśw. Sakramentu, następnie Droga krzyżowa, Majówka z błogosławieństwem oraz Eucharystia z kazaniem. O prowadzenie modlitwy i posługę przy Liturgii Słowa prosimy IV i V wspólnotę.

 

 1. Tarnowska Szkoła Wyższa – Akademia Nauk Stosowanych informuje o rozpoczęciu rekrutacji na nowy rok akademicki oraz o tworzeniu filii tejże uczelni w Mielcu. Szczegóły na afiszu w gablocie.

 

 1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w „niedzielę inwestycyjną” oraz wpłacone na parafialne konto bankowe. Niech wszystkim darczyńcom Bóg wynagrodzi swoją łaską i obfitym błogosławieństwem.

 

 1. W rozpoczynającym się tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:
 • w poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli oraz św. Zofii,
 • w środę – wspomnienie bł. Stanisława Papczyńskiego.

  Wszystkim, którzy w tych dniach obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze - składamy serdeczne życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa oraz troskliwej opieki Maryi. Zachęcamy również do udziału w Eucharystii i przyjęcia Komunii Świętej z tej okazji.

 

 1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp.: Zofia Piotrowska (z ul. Wrzosowej). Polećmy jej duszę Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie!