PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

OGŁOSZENIA 06.10.2019

Kategorie


1. Serdecznie wszystkich zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są codziennie o godz. 17.00.

2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańca po Mszy świętej o godz. 7.00, dzień skupienia dla narzeczonych o godz. 14.00.

3. Dzisiaj również serdecznie zapraszamy na różaniec przy kapliczce Matki Boskiej Leśnej na Biesiadkach z okazji 80. rocznicy jej powstania. Różaniec rozpoczniemy o godz. 16.00.

4. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej ze Szkoły Podstawowej nr 13 wraz z rodzicami zapraszamy we wtorek na Mszę świętą o godz. 18.00.

5. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w smaczne ciasta, doskonale pasujące do niedzielnej kawy. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na sfinansowanie części kosztów wyjazdu lektorów do Rzymu podczas ferii zimowych. Dziękując za życzliwość i ofiarność, życzymy smacznego!

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Tego dnia uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 11 im. św. Jana Pawła II będą zbierać do puszek fundusze na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Te pieniądze przeznaczone są na fundowanie stypendiów zdolnej młodzieży.

7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą świętą o godz. 20.00. Po Mszy świętej procesja różańcowa z lampionami.
Nie będzie różańca o godz. 17.00.

8. Stowarzyszenie Świętego Jana Pawła II „Nie lękajcie się” w Mielcu otwiera kolejny nabór na kandydatów do stypendiów dla uczniów i studentów. O tę formę pomocy może się ubiegać młodzież z niezamożnych rodzin Mielca i powiatu. Wnioski można składać do 18.10.2019 w biurze stowarzyszenia przy Al. Niepodległości 12/22.

9. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na budowę kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Tarnowie-Terlikówce oraz w I piątek na misje.

10. W ubiegłym tygodniu zmarł śp. Andrzej Szelest (62 lata). Polećmy go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie!