PARAFIA pw. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w Mielcu

MIELECKIE JERYCHO - Procesje Eucharystyczne kapłanów parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu 17-24 marca 2020r.

Drodzy Parafianie!
 
Jako kapłani parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu postanowiliśmy, iż codziennie w godzinie Bożego Miłosierdzia będziemy wraz Najświętszym Sakramentem pielgrzymować po terenie naszej parafii. Chcemy przez 7 dni okrążyć całą naszą wspólnotę w procesji eucharystycznej wypraszając łaskę ustania epidemii. Z OCZYWISTYCH WZGLĘDÓW NIE MOŻECIE IŚĆ WRAZ Z NAMI ale mamy nadzieję, iż będziecie nam duchowo towarzyszyć. Nasze procesje będziemy transmitować przez naszego FB. Prośmy o łaskę ustania epidemii ale również o łaskę wiary dla każdego z nas - wiary w to, że "wszyscy jesteśmy w Jego ręku". 
 
Plan naszych procesji jest następujący:
 
17 marca (wtorek): od ul. Wyszyńskiego - Powstańców - Wolności - Wyszyńskiego
 
18 marca (środa): od ul. Partyzantów - Długa - Szafera - Wolności - Wyszyńskiego
 
19 marca (czwartek): od ul. Wolności - Majowa - Wiesiołowskiego - Rataja - Brata Alberta - Powstańców
 
20 marca (piątek): od ul.Wyszyńskiego - Smoczka - Khala - Witosa - Powstańców - Wyszyńskiego
 
 
Trasy kolejnych dni będziemy udostepniać w miarę upływu czasu.