INTENCJE MSZALNE 29 SIERPNIA - 5 WRZEŚNIA
NIEDZIELA 29 SIERPNIA |
|
7.00 |
1) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Róży Kapłańskiej i ich rodzin oraz za zmarłych członków tej Róży 2) śp. Stanisław Gruszecki gr. |
9.00 |
O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Alicji i Bolesława w 40 rocz. ślubu od dzieci z rodzinami |
10.30 |
Msza Św. dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o Boże Błogosławieństwo i Opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i Henryka w 35 rocz. ślubu |
12.00 |
W int. Alicji i Wiktora w 50 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej od dzieci z rodzinami |
14.30 |
W intencji Parafian |
18.00 |
W int. Kazimiery i Tadeusza w 45 rocz. ślubu |
Poza |
1) śp. Stanisław Pryga od Eweliny i Damiana Pasierb z rodziną gr. 2) śp. Teresa Pryga od Ireny Trzpis gr. |
PONIEDZIAŁEK 30 SIERPNIA |
|
6.30 |
1) śp. Kazimiera Jarosz od Zbigniewa Kusak z rodziną 2) śp. Janina Cieślak od Dyrekcji Nauczycieli i pracowników SP 13 w Mielcu 3) śp. Tadeusz Karkut od wnuczki Izabeli |
18.00 |
1) śp. Stanisław Gruszecki gr. (ostatnia) 2) śp. Janina i Stanisław Szkolak w 34 rocz. śmierci Stanisława 3) śp. Zygmunt Grzesik od córki Małgorzaty z rodziną |
Poza |
1) śp. Stanisław Pryga od Bożeny i Zygmunta Michońskich z dziećmi gr. (ostatnia) 2) śp. Teresa Pryga gr. (ostatnia) |
WTOREK 31 SIERPNIA |
|
6.30 |
1) śp. Jarosław Jamrozy od córki Anny z rodziną 2) śp. Janina Polak od siostry Danuty z mężem 3) śp. Zygmunt Grzesik od kierownictwa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Mielcu |
18.00 |
1) O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Anny i Krzysztofa w 13 rocz. ślubu 2) śp. Maria Krężel w 7 rocz. śmierci od męża i dzieci |
ŚRODA 25 SIERPNIA |
|
6.30 |
1) ś. Janina Dudek gr. (pierwsza) 2) śp. Grzegorz Kopeć od Zastępcy Dyrektora PGE Dystrybucja S.A. rejonu energetycznego w Mielcu – Piotra Bogacza gr. (pierwsza) 3) śp. Bronisław Totoń 4) śp. Marek Załucki od firmy SANGLAS |
8.00 |
1) W intencji uczniów, nauczycieli, katechetów i rodziców o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym |
18.00 |
1) Z podziękowaniem za przeżyte lata i otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Zofii i Zdzisława w 47 rocz. ślubu 2) śp. Maria Turkosz |
Poza |
1) śp. Grzegorz Hernik od Anny i Andrzeja Małek z rodziną gr. (pierwsza) 2) śp. Piotr Gawlak od Dariusza i Ewy Kalinowskich z synem Krystianem gr. (pierwsza) 3) śp. Piotr Gawlak od sąsiadów Wiszyńskich gr. (pierwsza) 4) śp. Genowefa Bik od córki Joanny gr. (pierwsza) 5) śp. Genowefa Bik od rodziny Kamińskich 6) śp. Iwona Misztal od Zarządu, trenerów i zawodników Klubu Sportowego „Legion” Pilzno gr. (pierwsza) 7) śp. Kazimierz Kukla od kolegów synów z Osiedla Szafera gr (pierwsza) |
CZWARTEK 2 WRZEŚNIA |
|
6.30 |
1) śp. Janina Dudek gr. 2) śp. Grzegorz Kopeć od Ewy i Ryszarda Łeptuch gr. 3) śp. Szymon Ryniewicz od Anny i Wiesława Moćko z rodziną 4) śp. Jarosław Jamrozy od córki Elżbiety z rodziną 5) śp. Marek Załucki od kuzynek Anny i Jolanty oraz cioci Ali |
18.00 |
NOWENNA: · Z prośbą o zdrowie Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Dawida od rodziców i sióstr z okazji 18 urodzin · O łaskę zerwania z nałogiem alkoholizmu oraz nawrócenia i pokuty dla pewnej osoby · śp. Jan Ziółkowski w 11 rocz. śmierci · śp. Mieczysław Bakota od syna z rodziną · śp. Zbigniew Gąsiar w 2 rocz. śmierci od rodziny · śp. Maria Chrząstek od wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Żywa Woda” |
Poza |
1) śp. Grzegorz Hernik od Danuty i Witolda Pazdro gr. 2) śp. Piotr Gawlak od Renaty i Grzegorza Groele z dziećmi gr. 3) śp. Piotr Gawlak od Danuty i Ryszarda Rżany gr. 4) śp. Genowefa Bik od córki Agnieszki z mężem gr. 5) śp. Genowefa Bik od Róży św. Anny 6) śp. Iwona Misztal od Zarządu, trenerów i zawodników Klubu Sportowego „Legion” Pilzno gr. 7) śp. Kazimierz Kukla od właścicieli, zarządu i pracowników Dyskontów Odzieży w Mielcu gr. |
PIĄTEK 3 WRZEŚNIA |
|
6.30 |
1) śp. Janina Dudek gr. 2) śp. Zbigniew Saj od Urszuli Groele i Teresy Ryczek – sąsiadek z ul. Solskiego 3) śp. Jarosław Jamrozy od rodziny Dybskich z Mielca |
9.00 |
1) śp. Stefan i Maria Sypek od syna z rodziną |
18.00 |
1) śp. Maria i Ryszard Przygoda w 1 rocz. śmierci Marii od córki Bożeny z rodziną |
20.00 |
1) śp. Grzegorz Kopeć od Marii i Stanisława Serwatka gr. |
Poza |
1) śp. Grzegorz Hernik od pracowników Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Mielcu gr. 2) śp. Piotr Gawlak od Czesława Kalinowskiego gr. 3) śp. Piotr Gawlak od sąsiadów Jasińskich i Walasów gr. 4) śp. Genowefa Bik od wnuka Bartosza gr. 5) śp. Genowefa Bik od Róży św. Anny 6) śp. Iwona Misztal od Zarządu, trenerów i zawodników Klubu Sportowego „Legion” Pilzno gr. 7) śp. Kazimierz Kukla od Krystyny i Stanisława Rydza gr. |
SOBOTA 4 WRZEŚNIA |
|
6.30 |
1) śp. Janina Dudek gr. 2) śp. Grzegorz Kopeć od Elżbiety i Ryszarda Masłyk gr. 3) śp. Lesław Lasota od Barbary Furniotis wraz z córkami i rodzinami 5) śp. Franciszek Gruszecki w 1 rocz. śmierci od najbliższej rodziny Poza parafią: 4) śp. Maria Piątek od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP6 w Mielcu |
14.00 |
Ślub: Szymon Bury i Olga Warzecha |
15.00 |
Ślub: Marcelina Kolbusz i Damian Patyk |
18.00 |
1) W int. firmy A&K 2) śp. Pola Babula od dziadków Babulów i Magdów |
Poza |
1) śp. Grzegorz Hernik od pracowników Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Mielcu gr. 2) śp. Piotr Gawlak od Lidii i Grzegorza Wardzała z synem gr. 3) śp. Piotr Gawlak od Stanisława Bednarza z rodziną gr. 4) śp. Genowefa Bik od siostry Stanisławy z rodziną gr. 5) śp. Genowefa Bik od emerytowanych koleżanek z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mielcu 6) śp. Iwona Misztal od Zarządu, trenerów i zawodników Klubu Sportowego „Legion” Pilzno gr. 7) śp. Kazimierz Kukla od Janiny Jurkowskiej gr. |
NIEDZIELA 5 WRZEŚNIA |
|
7.00 |
1) O Boże Błogosławieństwo opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży św. Ojca Pio i ich rodzin 2) śp. Grzegorz Kopeć od koleżanek i kolegów z Biura Obsługi Klienta PGE Obrót S.A. w Mielcu |
9.00 |
1) śp. Janina Dudek gr. |
10.30 |
1) śp. Wiesław Surdej w 3 rocz. śmierci od żony i dzieci z rodzinami |
12.00 |
1) śp. Ludwika, Andrzej i Władysław Róg |
14.30 |
1) W intencji parafian |
18.00 |
1) śp. Krzysztof Wydro od córki z mężem |
Poza |
1) śp. Grzegorz Hernik od rodziny Rudnych gr. 2) śp. Piotr Gawlak od Joanny Smoleń z rodziną gr. 3) śp. Piotr Gawlak od Anny i Damiana Dubiel gr. 4) śp. Genowefa Bik od siostrzenicy Jolanty z rodziną gr. 5) śp. Genowefa Bik od rodziny Szpakowskich 6) śp. Iwona Misztal od Włodzimierza i Stanisławy Płatek gr. 7) śp. Kazimierz Kukla od teściowej Zofii Jaworskiej gr. |